RevBits získává ocenění Fortress Cybersecurity Award

bohemiawerbungAktuality, Kyberbezpečnost

RevBits Endpoint Security získává ocenění Fortress Cybersecurity Award 2022 za detekci hrozeb v koncových bodech. To uděluje skupina The Business Intelligence Group, která si klade za cíl nalézat a oceňovat nejlepší světové společnosti a produkty v oblasti ochrany dat a elektronických aktiv před kybernetickými hrozbami.

Společnost RevBits, poskytovatel komplexního kybernetického zabezpečení podnikových koncových bodů, cloudových a lokálních systémů, dnes oznámila své vítězství v soutěži Fortress Cybersecurity Award for Endpoint Detection 2022 v kategorii Detekce hrozeb v koncových bodech (Endpoint Detection) – produkt nebo služba se svým produktem RevBits Endpoint Security. Ocenění Fortress Cybersecurity Award, které uděluje skupina The Business Intelligence Group, si klade za cíl nalézat a oceňovat nejlepší světové společnosti a produkty v oblasti ochrany dat a elektronických aktiv před kybernetickými hrozbami.

Společnost RevBits byla oceněna v následujících kategoriích:

  • 2022 Fortress Cybersecurity Award – Produkt nebo služba / Detekce hrozeb v koncových bodech
  • • Zabezpečení koncových bodů RevBits Endpoint Security
  • 2022 Fortress Cybersecurity – finalista
  • • Správa přístupových práv RevBits Privileged Access Management

Jako vývojáři softwaru pro kybernetickou bezpečnost se zaměřujeme na to, abychom zákazníkům poskytovali sofistikovaná a robustní řešení, která zlepší jejich bezpečnostní situaci,” řekl generální ředitel společnosti RevBits David Schiffer. “Vítězství našeho zabezpečení koncových bodů a ocenění naší správy přístupových práv jako finalisty nás velice těší. Prostřednictvím úsilí našich vývojových týmů a technologického plánu řízeného naším technickým ředitelem Muctebou Celikem hodláme naše produkty dále rozvíjet a poskytovat zákazníkům vynikající detekci, blokování, zmírňující reakce a kontrolu hrozeb.

Zabezpečení koncových bodů (Endpoint Security, EPS) patří ke klíčovým produktům naší sady podnikových řešení,” říká technický ředitel RevBits Mucteba Celik. “Trh EPS je vysoce konkurenční a získat ocenění Fortress je pro nás velkou ctí. Při vývoji EPS jsme se soustředili na dosažení 100% spolehlivé detekční schopnosti s nulovým počtem falešně pozitivních hlášení. V budování nejvýkonnějšího dostupného řešení pro zabezpečení koncových bodů, detekci hrozeb a reakci jsme již dosáhli velkých pokroků. Vyvinuli jsme například technologii anti-rootkit, která chrání před útoky malwaru na úrovni jádra a která již získala patent v USA.

O společnosti RevBits

Společnost zajišťující komplexní kybernetickou bezpečnost RevBits byla založena v roce 2018 s cílem poskytovat svým zákazníkům špičkovou ochranu a služby. RevBits nabízí několik pokročilých bezpečnostních nástrojů, které lze spravovat prostřednictvím jednotné bezpečnostní platformy, a poskytuje tak ochranu před nejsložitějšími kybernetickými hrozbami, kterým společnosti čelí. Společnost RevBits sídlí v Mineole ve státě New York a má pobočky v USA (Princeton ve státě New Jersey, Boston ve státě Massachusetts), Anglii (Londýn) a Belgii (Antverpy).

Zdroj: TZ; JM