NÚKIB pořádá 9. ročník konference CyberCon

SecurityGuideAktuality, Kyberbezpečnost

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) pořádá již 9. ročník konference CyberCon.

Akce, které se mezi řečníky i návštěvníky účastní zástupci státní, soukromé a akademické sféry, se uskuteční 12. až 14. září 2023 v Brně. I letos bude konference rozdělena na Den workshopů, Den určený pro povinné osoby a Policy den. Prodej vstupenek na konferenční dny byl zahájen 21. června 2023.

Možnost registrace na workshopy pak bude spuštěna v letních měsících. Bližší informace naleznete na webových stránkách CyberConu.

Po velmi pozitivních ohlasech z loňského roku bude první den konference, tedy úterý 12. září 2023, věnován i letos workshopům. Na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně se mohou účastníci těšit na sérii různorodých workshopů nejen od expertů z NÚKIB. Na své si přijdou jak technicky zdatní odborníci, tak zájemci o strategická či další netechnicky zaměřená cvičení a témata. Jednotlivé workshopy budou průběžně představeny v následujících týdnech a měsících. Stejně jako loni platí, že bude potřeba se na ně dopředu zaregistrovat.

Konferenční část CyberConu se také letos uskuteční v brněnském Univerzitním kině Scala. Během programu druhého dne akce, Dne určeného pro povinné osoby, který proběhne ve středu 13. září 2023, mohou návštěvníci očekávat nejaktuálnější novinky z oblasti regulace a odborné přednášky rozebírající problematiku kybernetické bezpečnosti z praktického hlediska. V rámci závěrečného Policy dne, ve čtvrtek 14. září 2023, návštěvníky čeká strategický pohled na různorodé výzvy v kybernetické bezpečnosti, a to ať už z právní oblasti, strategicko-bezpečnostní roviny či výzev technického rázu. Prodej vstupenek na tyto dny byl zahájen ve středu 21. června 2023 a probíhá přes prodejní systém kina Scala.

Veškeré aktuality týkající se registrací, programu a dalších doprovodných aktivit můžete průběžně sledovat na webových stránkách CyberCon, nebo na profilu akce na sociální síti Facebook. Podstatné informace týkající se organizace akce pak budou zveřejněny také na webových stránkách NÚKIB a profilech Úřadu na sociálních sítích.

Zdroj: nukib.cz; JM