BCV solutions vyráží na it-sa Expo&Congress, největší IT veletrh v Evropě

SecurityGuideAktuality, Kyberbezpečnost

Čeští IT odborníci vyráží už příští týden na největší veletrh pro IT bezpečnost v Evropě, it-sa Expo&Congress, Home of IT Security‘.

Během tří dnů (25. – 27. října 2022) bude tým BCV solutions prezentovat své řešení CzechIdM. Více ho pak představí během doprovodného kongresu. Cílem veletrhu je nejen výměna zkušeností a znalostí, ale pro české odborníky i navázání nových partnerství.

Odborníci BCV solutions jsou součástí delegace českých firem, které byly osloveny Ministerstvem průmyslu a obchodu. „Moc si vážím, že MPO podporuje vstup českých firem na mezinárodní trhy. Když vidím názvy dalších firem, tak se opravdu sešli přední odborníci na kybernetickou bezpečnost z ČR,“ říká Aleš Roman, ředitel obchodu v BCV solutions s.r.o.

Kongres světového měřítka

Jako největší veletrh pro IT bezpečnost v Evropě zaujímá it-sa Expo&Congress špičkové postavení v celosvětovém srovnání. Nabízí komplexní nabídku produktů a řešení v oblasti IT bezpečnosti, včetně fyzické IT bezpečnosti, služeb, výzkumu a poradenství. V rámci doprovodného programu se návštěvníci mohou těšit na odborné přednášky na aktuální témata z oblasti kyberbezpečnosti technologií a managementu, na produktově nezávislé příspěvky v rámci série témat „it-sa insights“ či na doprovodný kongresový program.

V rámci kongresu vystoupí i specialisté BCV solutions se svým řešením správy identit CzechIdM. „Chceme předat praktické zkušenosti z projektů a na konkrétním příkladu i ukázat, jakých úspěchů jsme dosáhli. Posluchači si nejvíce váží praktických tipů, protože teoretické poznatky si člověk může nastudovat nebo případně se o nich dá diskutovat u kafe. Aktuálně pracujeme na modulu pro správu servisních a technických účtů. V zásadě se bude jednat o rozšíření stávajícího řešení o velice zajímavý doplněk, který umožní další zvýšení bezpečnosti uvnitř organizace. Zákazníci se na nás často s tímto požadavkem obraceli, tak jsme ho naplánovali a již se těšíme až bude venku,“ prozradil odborník k připravovanému programu.

„Bez těchto akcí se špatně domlouvá partnerství a získávají kontakty. Přeci jen byznys je hlavně o lidech, a proto je potřeba jim jít naproti. Oblast kybernetické bezpečnosti jde stále kupředu a pokud by člověk nesledoval trendy, tak by mu mohl ujet vlak. Jsme firma s velkými plány do budoucna, takže se dá říct, že je pro nás v podstatě povinnost se takových akcí účastnit. Ovšem s tou výhodou, že nás to baví,“ říká Aleš Roman.

Co je to CzechIdM? 

CzechIdM je platforma pro automatizaci správy uživatelů a jejich účtů v IT systémech. Přináší zefektivnění podnikových procesů spojených s nástupem a ukončením zaměstnání, resetováním hesel apod. Dalším důležitým přínosem je zvýšení bezpečnosti.  CzechIdm šetří čas a peníze.

Identity Manager může být výborným pomocníkem, který udělá pořádek v identitách – centralizovat, automatizovat a zabezpečit správu účtů a jejich práv v IT systémech. Identity Manager může být finančně návratný i ve středních firmách, které se potkávají s náročností správy identit. Moderní Identity Managery svou jednoduchostí a množstvím funkcí umožňují rychlé nasazení do produkčního provozu a postupné budování centrálního bezpečnostního prvku firemní IT infrastruktury.

BCV solutions

BCV solutions je ryze česká společnost působící od roku 2008.

Je to expert na správu účtů v IT. Pomáhá organizacím zlepšit správu účtů včetně jejich práv.
Využívá k tomu vlastní řešení CzechIdM – Czech Identity Manager. K produktu jsou pravidelně programovány další funkce a vlastnosti.  CzechIdM spravuje organizacím přes 5 milionů účtů v České republice.

Zdroj: BCV solutions s.r.o., AN