Axis uvádí mimořádně citlivou kameru se 4K rozlišením a objektivem Canon

SecurityGuideBezpečnostní technologie, Doporučené

Společnost Axis Communications představuje jedinečnou síťovou kameru, která kombinuje rozlišení 4K s ultracitlivým 4/3″ obrazovým snímačem pro zcela výjimečnou citlivost na světlo a forenzní kvalitu obrazu prakticky v jakékoli scéně.

Síťová kamera AXIS Q1798-LE nabízí mimořádnou kvalitu obrazu díky rozlišení 4K s ultracitlivým 4/3″ obrazovým snímačem a objektivem Canon

Výkonná a robustní síťová kamera AXIS Q1798-LE s 4násobným zoomem a objektivem Canon splňuje standardy IP66, IP67 a IK10 a snese extrémní teploty v rozsahu od -40 do 60 °C. Kromě posíleného zabezpečení, zahrnujícího například podepsaný firmware a bezpečné spouštění, využívá také technologii Axis Lightfinder 2.0 pro ještě vyšší světelnou citlivost, autentičtější barvy i v téměř úplné tmě a ostřejší vykreslení předmětů v pohybu. K vstupně-výstupním portům lze navíc připojit zařízení spouštějící alarmy nebo jiné akce a monitorovaný vstup odesílá oznámení v případě výpadku připojení.

Klíčové prvky:
• Rozlišení 4K / 10 MPx
• Ultracitlivý obrazový snímač
• Objektiv Canon s ohniskovým rozsahem 12–48 mm
• Technologie Axis Lightfinder 2.0
• Technologie Axis Zipstream s podporou standardů H.264/H.265

Díky podpoře napájení PoE a redundantního stejnosměrného zdroje se tato 4K kamera snadno instaluje a bezpečně uchovává data i při výpadku proudu. Technologie Axis Zipstream s podporou standardů H.264 a H.265 navíc dramaticky snižuje požadavky na šířku pásma a velikost datového úložiště. Odpadá také potřeba nákladného osvětlení – se zabudovaným infračerveným přísvitem lze zajistit nerušivý dohled i v naprosté tmě na vzdálenost 50 m i více v závislosti na scéně. Kamera AXIS Q1798-LE se začne dodávat prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis v říjnu 2019 za doporučovanou koncovou cenu 46 900 Kč.

Kvalitu záběrů z této jedinečné kamery můžete posoudit ve videu zde.

Další informace o společnosti Axis Communications vám poskytnou:

Marek Pavlica, Regional Communications Specialist, Russia, CIS & Eastern Europe, Axis Communications

Telefon: +420 734 319 237, E-mail: marek.pavlica@axis.com

 Ivan Sobička, Senior Consultant, TAKTIQ COMMUNICATIONS s.r.o.

Telefon: +420 604 166 751, E-mail: ivan.sobicka@taktiq.com 

O společnosti Axis Communications

Společnost Axis vytváří chytřejší a bezpečnější svět s pomocí síťových řešení, která otevírají přístup k lepšímu zabezpečení a k novým způsobům podnikání. Axis jako lídr v oblasti síťového videa nabízí produkty a služby pro videodohled a analýzu videa, řízení přístupu a audiosystémy. Společnost Axis má přes 3 000 zaměstnanců ve více než 50 zemích a při poskytování klientských řešení spolupracuje s globální sítí partnerů. Společnost Axis byla založena v roce 1984 a sídlí ve švédském Lundu. Více informací o společnosti Axis najdete na naší webové stránce www.axis.com.