EUCPN pořádá Evropskou konferenci o prevenci kriminality 2022, registrace je zdarma

SecurityGuideAktuality, Bezpečnost pro širokou veřejnost, Vzdělávání

Evropská síť pro prevenci kriminality (EUCPN) pořádá ve čtvrtek 28. a v pátek 29. dubna 2022 v Bruselu Evropskou konferenci o prevenci kriminality. Hlavním tématem roku 2022 jsou partnerské přístupy v prevenci kriminality. Na konferenci je nutné se registrovat, není ovšem zpoplatněná.

Evropská konference o prevenci kriminality (European Crime Prevention Conference) je akce, která se koná každé dva roky a nabízí fórum pro sdílení znalostí a zkušeností týkajících se prevence kriminality v celé Evropské unii. Vítá tvůrce politik, odborníky z praxe a akademiky, ale neustále se zaměřuje na přední linii.

Hlavním tématem roku 2022 jsou partnerské přístupy v prevenci kriminality: partnerské přístupy, multiagenturní prevence kriminality atp.

Mnoho lidí sdílí ideál toho, jak společně pracovat na tom, aby se společnost stala bezpečnějším místem. Spolupráce však představuje také výzvy. Jak poznat ty správné partnery? Kdo se má ujmout vedení? Které informace jsou s kým sdíleny? A jak to udělat, aby to celé fungovalo s ohledem na kompetence každého partnera?

Celý program najdete zde.

Zdroj: eucpn.org; JM