V Praze právě probíhá setkání lídrů evropských bezpečnostních organizací ASIS Europe 2022

SecurityGuideAktuality

Ve dnech 22. – 24. května 2022 se v Praze uskuteční jedinečné setkání bezpečnostní komunity celé Evropy i mimo ni. Konference „ASIS Europe – Od rizika k odolnosti“ poskytne novinky a trendy pro vedoucí pracovníky v oblasti bezpečnosti a nabídne jedinečnou příležitost k navázání kontaktů, a to přímo v Praze.

Konference ASIS EUROPE je proslulá dvěma prvky: spojuje odborníky, kteří vystupují na jevišti a zároveň komunitu sdílející odborné znalosti v hledišti. Mezi řečníky patří např. Adhishesh Sood (Honeywell Building Technologies), Arjun Nandanuri (Honeywell Building Management Solutions HBS), Axel Petri (Deutsche Telekom) a další. Celý seznam najdete zde.

Nový program byl aktualizován tak, aby se zabýval důsledky války na Ukrajině pro globální bezpečnost a obchodní operace. Po speciálním úvodním zasedání o Ukrajině bude jedna část věnována vyvíjejícímu se rizikovému prostředí – jako je geopolitické napětí, společenské nepokoje, technologie, vzestup AI a nové úvahy o cestovním riziku.

Další informace najdete zde.

O ASIS International

ASIS International je přední mezinárodní sdružení bezpečnostních profesionálů založená v roce 1955 s více než 38.000 členy po celém světě a nejstarším bezpečnostním certifikátem na světě – CPP. Základní vizí sdružení je rozvoj celosvětové bezpečnosti. Cílem naší pobočky je přispět společné vizi podporou profesionálů z České republiky.

Zdroj: asiscz.org, asiseurope.org; JM