SecurityScorecard naváže spolupráci s Exclusive Networks, cílem je urychlit zavádění bezpečnostních ratingů v Evropě

SecurityGuideAktuality, Kyberbezpečnost, Ze světa

Americká společnost SecurityScorecard navazuje spolupráci s Exclusive Networks na podporu přijetí bezpečnostních ratingů v Evropě. Partnerství obou společností reaguje na rostoucí poptávku zákazníků a partnerů z celé Evropy po zviditelnění kybernetické bezpečnosti a rychlejším rozhodování.

Společnost SecurityScorecard, světový lídr v oblasti auditů kybernetické bezpečnosti, ve středu oznámila uzavření celoevropské smlouvy o výhradní distribuci s globálním specialistou na kyberbezpečnost v digitální infrastruktuře, společností Exclusive Networks. Cílem je urychlit zavádění bezpečnostních ratingů v Evropě. Partnerství se specializovaným distributorem Ignition Technology, vlastněným společností Exclusive Networks, umožňuje evropským organizacím získat přístup k okamžitému hodnocení, analýzám a průběžnému monitoringu bezpečnostních rizik a posílit tak jejich bezpečnostní pozice.

Díky zkušenostem Exclusive Networks dramaticky vzroste počet evropských organizací, které budou schopny okamžitě zlepšit své bezpečnostní pozice

Vývoj geopolitické situace nutí evropské úředníky pro bezpečnost informatiky (CISO) přehodnocovat kyberbezpečnostní pozice a vyžaduje od nich větší přehled o celém prostoru k útoku než kdykoli předtím,” říká viceprezident společnosti SecurityScorecard pro prodej v regionu EMEA Jan Bau. “Díky zkušenostem společnosti Exclusive Networks, která usnadňuje zavedení převratných bezpečnostních řešení – jako je například hodnocení SecurityScorecard – v regionu EMEA, dramaticky vzroste počet evropských organizací, které budou schopny okamžitě zlepšit své bezpečnostní pozice díky tolik potřebným datům, přehledu a poznatkům.”

Společnost SecurityScorecard nabízí komplexní bezpečnostní audity, automatizované hodnocení a pokyny od expertů z oboru a vydává snadno srozumitelné tabulky s hodnocením na stupni A-F pro jednodušší komunikaci, efektivní poskytování zpráv o plnění bezpečnostních požadavků (compliance reporting) a informovanější rozhodování. Její řešení umožňuje organizacím automatizovat a urychlit výměnu bezpečnostních dotazníků díky více než 20 šablonám průzkumů plnění požadavků (compliance) a správě dotazníků v libovolném měřítku.

Společnost Exclusive Networks se zaměřuje na uspokojení poptávky zákazníků a partnerů z celé Evropy po nejúčinnějších kyberbezpečnostních řešeních na současném trhu” říká Sean Remnant, ředitel pro strategii společnosti Exclusive Networks. „SecurityScorecard poskytuje naší síti zákazníků a partnerů okamžitý přehled o bezpečnostních pozicích jejich společností i společností jejich dodavatelů a obchodních partnerů a umožňuje jim dokonale pochopit jejich skutečná kybernetická rizika.

Exclusive Networks využívá jedinečný model ‘local sale, global scale’

Exclusive Networks je globálním důvěryhodným specialistou na kybernetickou bezpečnost pro digitální infrastrukturu, který pomáhá lidem i organizacím při přechodu do zcela důvěryhodného digitálního světa. Společnost Exclusive Networks provozuje pobočky ve 43 státech a je schopna poskytovat služby zákazníkům ve více než 170 zemích na pěti kontinentech. Ve svém podnikání využívá jedinečný model ‘local sale, global scale’, který kombinuje mimořádné zaměření a hodnotu místních nezávislých firem s globálním dosahem a nabídkou služeb jediné celosvětové distribuční společnosti.

O společnosti SecurityScorecard

SecurityScorecard, financovaná prvotřídními investory včetně Evolution Equity Partners, Silver Lake Waterman, Sequoia Capital, GV, Riverwood Capital a dalších, je s více než 12 miliony průběžně hodnocených společností světovým lídrem v analýzách kybernetické bezpečnosti. Patentovanou ratingovou technologii společnosti SecurityScorecard, kterou v roce 2013 založili odborníci na bezpečnost a rizika dr. Aleksandr Yampolskiy a Sam Kassoumeh, využívá více než 30 000 organizací pro řízení podnikových rizik, řízení rizik třetích stran, podávání zpráv správním radám, due diligence, uzavírání pojištění kybernetických rizik a regulační dohled.

SecurityScorecard nabízí jako první poskytovatel bezpečnostních auditů také služby digitální forenzní analýzy a reakce na incidenty. Svým zákazníkům a partnerům z celého světa tak přináší skutečně komplexní pojetí prevence a reakce v kybernetické bezpečnosti. Na cestě k bezpečnějšímu světu transformuje způsob, jakým firmy vnímají a ošetřují kybernetická rizika, a jak o nich informují své správní rady, zaměstnance a dodavatele. Důvěryhodný a transparentní rating Instant SecurityScorecard si může vyžádat jakákoli organizace.

Zdroj: TZ; JM