Prvotřídní design a funkce. Nový kompaktní komunikátor 2N je luxusním interiérovým doplňkem pro rezidence

SecurityGuideBezpečnostní technologie, Doporučené

Odpovídací jednotka 2N® Indoor Compact slouží jako protějšek ke dveřním interkomům 2N a svým zpracováním i použitými materiály je určená jako prémiový interiérový doplněk domácností a rezidencí. Snadno se instaluje a umožňuje intuitivní přijetí hovoru, otevření dveří, zobrazení zmeškaných volání a další funkce. To vše v minimalistickém designu s barevným 4,3“ displejem a povrchem z tvrzeného skla.

Vnitřní odpovídací jednotka 2N® Indoor Compact se snadno instaluje, intuitivně ovládá a díky stylovému kompaktnímu designu se výborně hodí do rezidencí.
Společnost 2N, největší světový výrobce IP interkomů, rozšiřuje svou řadu vnitřních odpovídacích jednotek o nový komunikátor 2N® Indoor Compact, který má sloužit v rezidenčním sektoru. Představuje vyladěnou kombinaci stylu, odolnosti, snadného ovládání a jednoduché instalace i vzdálené správy.

Designový kousek do každého interiéru


Nová odpovídací jednotka má barevný displej o rozměru 4,3 palce s povrchem ze třímilimetrového tvrzeného skla, které v domácnosti zajistí maximální odolnost proti poškrábání i nárazu. Ovládání je velmi intuitivní díky velkým barevně podsvíceným tlačítkům. Kromě funkcí přijetí videohovoru, otevření dveří, zobrazení zmeškaných volání či zapnutí tichého módu komunikátor v klidovém režimu navíc zobrazuje přesný čas a datum. Při vyzvednutí hovoru umožňuje jednotka 2N® Indoor Compact přepnutí obrazu z kamery interkomu na záběr z další externí IP kamery a tak si můžete ověřit, že dovnitř pouštíte jen ty správné hosty. Zvuk v HD kvalitě garantuje použití audio kodeku G.722, unikátní výstup pro reproduktor a systém pro potlačení okolních hluků.

Snadná instalace a vzdálená správa

Instalace a zapojení jednotky 2N® Indoor Compact jsou velmi snadné. Využití strukturované kabeláže typické pro dnešní domy umožňuje 2N® Indoor Compact doslova zacvaknout do systému a během pár sekund zajistit komunikaci i napájení přes PoE. Speciální zápustná instalační krabice dovoluje, aby se i po nepřesném zazdění dosáhlo vodorovné polohy mírným pootočením displeje. Nastavení všech nainstalovaných jednotek, vytvoření adresáře i upgrade firmwaru lze provést přes webové rozhraní jak z lokální sítě, tak i vzdáleně s využitím služby 2N® Remote Configuration. „Komunikátor 2N® Indoor Compact je navržený speciálně jako luxusní doplněk interiéru domácností a rezidencí, a výborně tak rozšiřuje naši řadu vnitřních odpovídacích jednotek. Umožňuje videohovory v nejvyšší kvalitě, a přitom má menší rozměry a skutečně elegantní design. Na vybraných materiálech a vyladění uživatelského rozhraní jsme si dali záležet, takže bude na trhu patřit mezi nejvyšší třídu,“ uvedl Tomáš Vystavěl, vedoucí produktového managementu společnosti 2N.
Odpovídací jednotka 2N® Indoor Compact se dodává v černém a bílém provedení. V prodejních kanálech bude k dispozici v červenci 2019 za doporučenou maloobchodní cenu 9600 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

Technické specifikace:
Rozměry (Š x V x H): 152 x 153 x 50 mm
Váha: 387 g
Napájení: 12VDC adaptér nebo PoE 802.3af
Ovládání: 7 kapacitních tlačítek s RGB LED podsvícením
Audio: Integrovaný mikrofon a 2W reproduktor, kodeky G.711, G.729, G.722, L16/16 kHz
Video: 4,3″ displej, rozlišení 480 x 272 pixelů, kodeky H.264, H.263, MJPEG
Síťové připojení: LAN 10/100BaseT, RJ-45, doporučená kabeláž Cat5e nebo lepší
Parametry kontaktů: spínací kontakt pro připojení dveřního zvonku, až do 50 V/5 mA, DC
Provozní teplota: 0 až 50 °C

Obrázky v tiskové kvalitě můžete najít na stránce 2N pro média.
Další informace o společnosti 2N vám poskytnou:
Jan Kapička, Marketing Segment Manager, 2N Telekomunikace a.s.
Telefon: +420 777 639 640, E-mail: kapicka@2n.cz
Ivan Sobička, Account Director, Taktiq communication s.r.o.
Telefon: +420 604 166 751, E-mail: ivan.sobicka@taktiq.com

O společnosti 2N Telekomunikace a.s.
2N je přední evropská firma zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblasti IP interkomů a přístupových systémů. Podle zprávy IHS je největším světovým výrobcem IP interkomů, významným inovátorem je též v oblasti IP přístupových systémů, IP audia a IP výtahových komunikátorů. Společnost byla založena v roce 1991 v České republice a má sídlo v Praze. Nyní má 2N více než 320 zaměstnanců a pobočky v USA, Velké Británii, Německu, Francii, UAE, Austrálii a Itálii, disponuje též širokou distribuční sítí po celém světě. V roce 2016 se společnost 2N stala součástí globální skupiny Axis Group.