Otázky ohledně nejnebezpečnějších praktik hackingu dnešní doby zodpoví v září HackerFest 2021

SecurityGuideAktuality, Vzdělávání

Sedm přednášek a sedm expertů v jednom dni nabídne 9. ročník česko-slovenské bezpečnostní konference HackerFest 2021. Přednášky budou vysílány online přes customizované rozhraní a budou určeny pro CIO, IT ředitele a manažery, IT Security manažery, bezpečnostní specialisty, a všechny zájemce o téma IT bezpečnost, hacking, a etický hacking.

Konference HackerFest 2021 ukáže nejnebezpečnější triky současných hackerů, hacking moderních zařízení, webových aplikací, operačních a antivirových systémů na reálných ukázkách nejaktuálnějších hacking hrozeb v celém světě. Přednášet budou William Ischanoe, Ondřej Ševeček, Martin Haller, Roman Kümmel, Jan Marek a Jan Pilař.

Cílem konference je ukázat nejucelenější přehled nejvíce nebezpečných podob hackingu, seznámení se s hackingem ve všech aktuálních podobách a vytvoření představy o bezpečnostních slabinách vaší firmy.

Konferenci organizuje počítačová škola GOPAS, která je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.

Více informací najdete zde.

Zdroj: hackerfest.cz, gopas.cz