Festival IT bezpečnosti již brzy nabídne online semináře

SecurityGuideAktuality, Kyberbezpečnost

Během července a srpna proběhnou celkem tři online semináře, které spadají pod akci Festival IT bezpečnosti. Jejich názvy jsou Nebezpečí číhá uvnitř, Jak se účinně bránit útokům hackerů a A mohli bychom tu ochranu vidět? a spadají pod hlavičku společnosti COM Group a dalších partnerů.

„Proč online semináře a ne webináře? Chtěli jsme formát, který by byl online, ale zároveň přizpůsobený potřebám účastníků… týkal se tématu, ale zároveň byl připraven především pro lidi, kteří se na IT přímo nespecializují… chtěli jsme otevřenější formu setkání, než je jednostranný webinář, kde jste omezeni jen na prosté otázky v chatu (i když ty budete mít k dispozici taktéž). Chtěli jsme tím prostě naznačit, že tyto aktivity děláme pro Vás a můžete se během nich kdykoli zeptat, téměř na cokoli,“ uvádí organizátoři na stránkách akce.

Témata jsou zvolená tak, aby souvisela s oblastí IT bezpečnosti, kde během semináře zjistíte proč je zrovna tato oblast ochrany IT důležitá a jestli ji máte správně vyřešenou.

Program:

  • 7. 2022 Nebezpečí číhá uvnitř (Aneb bezpečnost Vašich dat pomocí DLP – prezentuje Roman Hekerle/COM Group, Roman Zavadil a Marek Jahn/Safetica)
  • 8. 2022 Jak se účinně bránit útokům hackerů (Aneb stačí nám náš antivir, nestačí, a proč? – prezentuje Roman Hekerle/COM Group, Radek Kugler a Kamil Kosour/Comguard)
  • 8. 2022 A mohli bychom tu ochranu vidět? (Aneb penetrační testy, co jsou, co obsahují a k čemu jsou dobré – prezentuje Roman Hekerle/COM Group a Vojtěch Hudec/ESET)

Další informace a možnost přihlášení najdete zde.

Zdroj: itbezproblemu.cz; JM